Super Uczeń

WYNIKI KONKURSU „SUPER UCZEŃ” 2016/2017

Nominowani uczniowie z klas trzecich

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Suma punktów

1.

Wiktoria Jankowska

III A

443

2.

Aleksander Molenda

III B

404

3.

Milena Mazurkiewicz

IIIB

301

4.

Maja Walczak

 III C

700

5.

Norbert Czarnecki

 III C

335

6.

Beata Franiak

III D

 970

7.

Wiktoria Wojtowicz

III D

 546

8.

Michalina Kubicka

III F

 704

ZWYCIĘZCY Z KLAS TRZECICH

I miejsce - Beata Franiak z klasy III D - 970 pkt.

II miejsce - Michalina Kubicka z klasy III F – 705 pkt.

III miejsce - Maja Walczak z klasy III C - 700 pkt.

 

Nominowani uczniowie z klas czwartych

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Suma punktów

1.

Joanna Filipska

IVA

238

2.

Magdalena Pawlak

 IVA

190

3.

Karolina Dakus

 IVB

320

4.

Gabriela Gleń

 IVB

220

5.

Michał Gołąbek

IVB

287

6.

Ignacy Knapik

IVB

246

7.

Sandra Kostrzewska

 IVB

187

8.

Natalia Ortmann

 IVB  384
9.

Sebastian Ozdowski

 IVB  330
10.

Gabriela Pałka

 IVB  295
11.

Szymon Skoczka

 IVB  222,5
12.

Oliwia Wiśniewska

 IVB  186,5
13.

Szymon Danielewicz

 IVC  354

ZWYCIĘZCY  Z KLAS CZWARTYCH

I miejsce - Natalia Ortmann z klasy IVB - 384pkt.

II miejsce - Szymon Danielewicz z klasy IVC - 354 pkt.

III miejsce - Sebastian Ozdowski z klasy IVB - 330 pkt


Nominowani uczniowie z klas piątych

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Suma punktów

1.

Krzysztof Kostański

VA

391

2.

Zofia Nawrocka

 VA

191

3.

Mikołaj Poździk

VA

544

4.

Jakub Sało

 VA

225

5.

Alicja Olejniczak

 VB

265

6.

Amelia Urbaniak

VB

213

7.

Nadia Owsik

VB

199

8.

Kornelia Kozieł

 VC

185

9.

Klaudia Schodowska

VC

 227

10.

Wiktoria Zybała

VC  214

ZWYCIĘZCY  Z KLAS PIĄTYCH

I miejsce - Mikołaj Poździk z klasy VA - 544 pkt.

II miejsce - Krzysztof Kostański z klasy VA - 391 pkt.

III miejsce - Alicja Olejniczak z klasy VB - 265 pkt.

 

Nominowani uczniowie z klas szóstych

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Suma punktów

1.

Agnieszka Ozimkiewicz

VIA

299

2.

Julia Treder

 VIA

162

3.

Weronika Walter

VIA

256

4.

Milena Franiak

VIB

414

5.

Kacper Pawlak

 VIB

339

6.

Paula Strzałka

 VIB

260

7.

Kornelia Lorbiecka

VIC

308

8.

Zuzanna Rucińska

 VIC

380

9.

Agnieszka Klawa

 VID

506,5

10.

Aleksandra Woźniak

VID

333

ZWYCIĘZCY  Z KLAS SZÓSTYCH

I miejsce - Agnieszka Klawa z klasy VID - 506,5 pkt.

II miejsce - Milena Franiak z klasy VIB - 414 pkt.

III miejsce - Zuzanna Rucińska z klasy VIC - 380 pkt.