NAJBLIŻSZE SPOTKANIE RADY RODZICÓW

Rada Rodziców zaprasza Trójki Klasowe oraz chętnych rodziców na zebranie, które odbędzie się w dniu 19.12.2018 w naszej Szkole.

UWAGA - Będziemy rozmawiać o organizacji Jarmarku Świątecznego.

Rada Rodziców SP nr 33

Przewodnicząca

Wiktoria Janas

e-mail: radarodzicow33@wp.pl

Zastępca Przewodniczącej

Anna Draus

Skarbnik

Joanna Majdzińska

Sekretarz

Anetta Czoska

Sabina Urban-Brzuchalska

Monika Gołdyn-Zająkała

Barbara Witkiewicz

Marlena Barańska

Konto Rady Rodziców:

Bank PKO BP 62 1440 1026 0000 0000 0901 2923

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 33

ul. Godebskiego 8, 81-134 Gdynia

tytuł wpłaty: proszę wpisać klasę, imię i nazwisko dziecka (dla wpłat indywidualnych)

Składka na Radę Rodziców za 1 ucznia za cały rok wynosi min. 50 zł. W przypadku rodzeństwa jest to min. 25 zł za osobę. Uprzejmie prosimy o wpłaty do końca stycznia 2018, co pozwoli lepiej zaplanować budżet do końca roku. Prosimy nauczycieli o uzyskanie deklaracji dot. wpłat (formularz deklaracji w załączeniu). W roku 2017/2018 uzyskaliśmy wpłaty w wysokości 4965 zł, co stanowi tylko 6,32%. Dziękujemy tym, którzy zapłacili. Na tablicy Rady Rodziców w szkole znajduje się lista klas wraz z odnotowanymi wpłatami 2017/2018.

Planujemy wydatki:

• Bieżące wsparcie szkoły - z przeznaczeniem na elementy eksploatacyjne
    wg zapotrzebowania szkoły.
  • Zakup sceny oraz uzupełnienie nagłośnienia.
  • Organizację cichego kącika do wypoczynku dzieci w szkole podczas przerw.

Planujemy wydarzenia, z których dochód przeznaczymy na szkołę. W najbliższym czasie  będą to Jarmark Świąteczny oraz Jasełka, które w tym roku będą mogli obejrzeć rodzice.

1) Jarmark Świąteczny odbędzie się 8 grudnia 2018

Tradycyjnie prosimy klasy o przygotowanie 3 ciast na klasę oraz o przyniesienie małej wody mineralnej 20szt. Przynoszenie ciast - najlepiej dzień przed do Pań woźnych lub rano w dniu Jarmarku. Rodzice z dziećmi wszystkich klas proszeni są o przygotowanie ozdób świątecznych z przeznaczeniem na sprzedaż na stoisku ogólnym szkolnym. Dodatkowo chętne klasy mają możliwość zorganizowania własnego stoiska. Dochód uzyskany na danym stoisku w 50% pozostanie w klasie organizującej stoisko i będzie do wykorzystania na dowolny cel. Zachęcamy do aktywności! Przykładowe pomysły na stoiska: Stroiki świąteczne, świeczniki, pierniki, babeczki, kartki świąteczne. Liczymy na różnorodność podejmowanych inicjatyw. Prosimy o ustalenie propozycji zakresów tematycznych z Wychowawcami, a następnie zgłaszanie pomysłów dla danej klasy do Rady rodziców na adres e-mail radarodzicow33@wp.pl DO DNIA 19 LISTOPADA - ilość miejsc ograniczona - będzie maksymalnie 8 stoisk dla chętnych klas!!!. Spotkanie dot. Organizacji Jarmarku odbędzie się 19.11.2018 o godzinie 18. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy. Potrzebujemy zaangażowania, żeby WSPÓLNIE osiągnąć jak najlepszy efekt.

2) Termin prezentacji Jasełek - do ustalenia (informacja wkrótce)

Szafki - aktualizacja. Informujemy, że dostarczone zostały pierwsze szafki, które zgodnie z zapowiedzią zakupiliśmy z zeszłorocznych wpływów. Dodatkowo Rada dzielnicy Oksywie przyznała nam 4000 zł dofinansowania na kolejny etap tej inwestycji. Środki trafią do nas w nowym roku. UWAGA!!! Za zniszczenia szafek spowodowane przez dzieci odpowiadają finansowo rodzice.

1% podatku. Czekamy na wynik akcji 1% podatku. Akcję zamierzamy kontynuować i prosimy o pamięć. Będziemy dystrybuować kalendarzyki 1% w miesiącu grudniu.

Zapraszamy do aktywnej dyskusji na naszej grupie na portalu facebook:
“rada rodziców sp 33 w Gdyni”.

Pliki do pobrania:

Prezentacja 2017/2018       Prezentacja