28 marca 2018 21:34 | Aktualności

Szkoła Młodych Grafików

Szkoła Młodych Grafików zaprasza:

"Szanowni Państwo.

Zapraszam na darmową lekcję do Szkoły Młodych Grafików, podczas której dzieci będą przekuwały swoje fantazje na elektroniczne ilustracje i animacje. Stawiamy na kreatywność i cieszymy się, gdy dziecko wyraża siebie w formie plastycznej.

Naszym celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do twórczego wykorzystania komputera m.in. poprzez projektowanie ich ulubionych postaci, a w późniejszym czasie tworzenie gier komputerowych. Z czasem uczestnicy nauczą się projektować plakaty reklamowe, logo, ulotki itd.

Moja pasja to tworzenie od podstaw gier komputerowych. Posiadam certyfikat Autodesk w zakresie projektowania grafiki w 3D Studio oraz ukończyłem kurs Unreal Engine 4. Jestem magistrem psychologii i w ramach studiów prowadziłem zajęcia z dzieciakami i seniorami (w ramach uniwersytetu trzeciego wieku).

Dodatkowo pracuję jako freelancer projektując graficznie materiały reklamowe i strony internetowe oraz udzielam korepetycji z grafiki komputerowej.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat i będą odbywać się w budynku Szkoły Podstawowej Nr 33, ul. Godebskiego 8, 81 - 134 Gdynia.

Zachęcam do kontaktu w sprawie rezerwacji miejsca na darmowej lekcji:

- 783-831-123

- pixel.amber@gmail.com