11 kwietnia 2018 08:11 | Aktualności

Finał XX edycji konkursu "Zapraszamy Ptaki do Gdyni"

9 kwietnia 2018 r odbył się finał konkursu "Zapraszamy Ptaki do Gdyni". Był to konkurs międzyszkolny, jako szkoła zdobyliśmy II miejsce w Gdyni. Jesteśmy z tego bardzo dumni i wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich bliskim, którzy pomagali tworzyć te dzieła gratulujemy i dziękujemy! Wszyscy uczestnicy otzymają pamiątkowe kubki, z wizerunkiem kolorowego ptaka.

Dzieci wyróżnione w tym konkursie: Michalina Kubicka z klasy IVF i Jasiu Pilichowski również z  klasy IVF.

Była już to XX edycja. Do tej pory nasze pobliskie i dalsze lasy zaopatrzone zostały w ponad 5000 karmników i budek. To imponujący wynik. Raz jeszcze Gratulujemy wszystkim, ktorzy przyczynili się do tego, aby ptaki czuły się dobrze również w mieście.