25 kwietnia 2018 09:48 | Aktualności

Co się dzieje z Edwardem Gdyniankiem?

Być może niektórzy zastanawiają się, jak przebiega podróż naszego Edwarda – niewielkiej rybki wysłanej w podróż po Europie przez dzieci z koła języka angielskiego wramach projektu eTwinning „From sea to sea”.

Otóż, jak do tej pory cała podróż naszego „przyjaciela” Edwarda przebiega niezwykle pomyślnie. Edward zdążył już zagościć w szkole słoweńskiej, skąd wyruszył dalej do Hiszpanii, gdzie również spędził niezapomniane chwile. Uczniowie naszych partnerskich szkół przyjęli go bardzo ciepło i z ogromnym entuzjazmem, co mogliśmy śledzić na platformie TwinSpace. W chwili obecnej na przyjazd Edwarda z niecierpliwością oczekują dzieci ze szkoły we Włoszech. Mamy nadzieję, że zdąży do nas powrócić przed zakończeniem roku, abyśmy mogli zobaczyć wszystkie pamiątki z krajów, które odwiedził.

Załączamy kilka zdjęć z tej niezwykłej podróży, którą uczniowie z koła języka angielskiego na bieżąco śledzą w wirtualnej przestrzeni, zaś pozostali na szkolnej gazetce ściennej.