15 maja 2018 08:29 | Aktualności

IX Drużynowe Mistrzostwa w Grach Logicznych dla uczniów klas IV - VII

26 kwietnia 2018 r. odbyły się IX Drużynowe Mistrzostwa w Grach Logicznych dla uczniów klas IV - VII.

W grudniu 2017 roku odbyły się eliminacje szkolne. Dwa etapy szkolne pozwoliły wyłonić czteroosobową drużynę, którą utworzyli: Paula Strzałka, kl. VII b, Mikołaj Poździk, kl. VI a, Natalia Ortmann, kl. V b, Michał Gołombek, kl. V b

Przez trzy miesiące, drużyna pod opieką nauczycielili, w każdą sobotę jeździła do siedziby organizatora – Szkoły Podstawowej nr 10 w Gdyni Chyloni, by tam poznawać zasady nieznanych dotąd gier i trenować strategie „planszówek”.

Nagrodą za wytrwałość jest II miejsce w finale Mistrzostw !!!

Co więcej uczniowie również zarazili swoich bliskich  sympatią do gier planszowych.

Mamy nadzieję, że w przyszłych Mistrzostwach – jubileuszowych, zdobędziemy tytuł Mistrza; tymczasem gratulujemy!