18 maja 2018 15:30 | Aktualności

Wycieczka klasy V A do Sea Parku w Sarbsku

17 maja 2018 r. klasa V A oraz uczniowie z klas IV udali się na wycieczkę do Oceanarium Sea Park w Serbsku niedaleko Łeby. Oglądali olbrzymie figury zwierząt morskich, alejkę miniaturowych latarni morskich z polskiego wybrzeża, muzeum marynistyczne z kaszubskimi szopkami, wchodzili do okrętu, gdzie wszystko było "na opak". Podziwiali świetny pokaz z udzialem uchatek kalifornijskich oraz wielkie akwaria z ciekawie przedstawionym życiem w prehistorycznych oceanach, ptaszarnię z ptactwem nadmorskim oraz przeżyli zapierającą dech w piersiach przygodę z rekinem. Zostali zaproszeni przez opiekunów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Niesłyszacych i Słabosłyszących w Wejherowie na ognisko integracyjne, połączone ze zwiedzaniem szkoły oraz internatu. W przepięknej sceneri parku pośród którego stoi blisko 100 letnia szkoła, dzieci wspólnie spędziły popołudniowy czas.