29 maja 2018 14:09 | Aktualności

Międzyszkolny konkurs piosenki z lat 60 - tych i 70 - tych.

29 maja Świetlica Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdyni zorganizowała konkurs piosenki z lat 60 - tych i 70 - tych. Trzech uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami udali się by spróbować swoich sił na scenie przed publicznością, byli to : Nikodem Knapik klasa Ia z utworem "Historia pewnej znajomości", Zuzanna Pietrzyk IIb " Chłopiec z gitarą" oraz Katarzyna Laskowska klasa IIIc "O mnie się nie martw". Konkurencja była duża a konkurs odbywał się w kilku kategoriach. Przedstawiciele szkół sami głosowali na najładniej wykonany utwór dziecięcy. Doskonale przygotowani reprezentanci naszej szkoły odśpiewali swoje utwory a Zuzanna Pietrzyk zajęła II miejsce w kategorii klas II i III. Serdecznie gratulujemy !