15 czerwca 2018 08:57 | Aktualności

Uroczysta gala IX edycji konkursu Wielki Maraton Czytelniczy dla kl IV-VI „Czytanie rozwija czytanie wzbogaca”

Dnia 13 czerwca odbyła się uroczysta gala Wielkiego Maratonu Czytelniczego. Do tegorocznej IX edycji konkursu Wielki Maraton Czytelniczy dla kl IV-VI „Czytanie rozwija czytanie wzbogaca” zgłosiło się 168 placówek z województw: pomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, śląskiego, łódzkiego i lubelskiego. W Maratonie uczestniczyło 1906 uczniów i 224 koordynujących nauczycieli. Komisja konkursowa Wielkiego Maratonu po weryfikacji protokołów zbiorczych i arkuszy testowych przesłanych przez poszczególne placówki przyznała siedemdziesiąt sześć tytułów laureata, sto pięćdziesiąt dwa tytuły finalisty i dwieście wyróżnień. Dwie uczennice z naszej szkoły – Maja Walczak i Wiktoria Grudka z klasy IV C otrzymały zaszczytne tytuły laureatek. Gratulujemy sukcesu!