13 września 2018 20:35 | Aktualności

SZKOŁA MŁODYCH GRAFIKÓW rusza z naborem na rok 2018/2019!!!

Szanowni Państwo.

W tym roku szkolnym spotykać się będziemy w ŚRODY o godz. 17.30 w sali komputerowej w budynku Szkoły Podstawowej Nr 33 w Gdyni, ul. Godebskiego 8.

Zapraszamy na  lekcje do Szkoły Młodych Grafików, podczas których dzieci będą przekuwały swoje fantazje na elektroniczne ilustracje i animacje. Stawiamy na kreatywność i cieszymy się, gdy dziecko wyraża siebie w formie plastycznej.

Naszym celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do twórczego wykorzystania komputera m.in. poprzez projektowanie ich ulubionych postaci oraz tworzenie gier komputerowych.

Z czasem uczestnicy nauczą się projektować plakaty reklamowe, logo, ulotki itd.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 09-tego roku życia.

Państwa nauczyciel to pasjonat tworzenia od podstaw gier komputerowych. Posiada certyfikat Autodesk w zakresie projektowania grafiki w 3D Studio oraz ukończył kurs Unreal Engine 4. Jest magistrem psychologii i w ramach studiów prowadził zajęcia z dzieciakami i seniorami (w ramach uniwersytetu trzeciego wieku).

Dodatkowo pracuje jako freelancer projektując graficznie materiały reklamowe i strony internetowe oraz udziela korepetycji z grafiki komputerowej.

Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o przesłanie imienia, nazwiska, klasy dziecka i numeru telefonu na adres e-mai:

- pixel.amber@gmail.com

Pierwsza lekcja jest DARMOWA!

Zapraszam do odwiedzenia naszego fanpage'a na Facebook'u:

- „Szkoła Młodych Grafików”.

Pozdrawiamy serdecznie,

SMG