24 września 2018 12:25 | Aktualności

Koło Fotograficzne dla uczniów klas V i VI w ramach Otwartej Szkoły

Zapraszamy do zapisów do Koła Fotograficznego uczniów klas V i VI w ramach Otwartej Szkoły.

Warsztaty te  mają na celu pogłębianie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności z dziedziny fotografii,  a także rozwijanie wrażliwości i kreatywności młodych  uczestników. Na zajęciach dowiecie się, czym jest fotografia, poznacie podstawy kadru i kompozycji. Sami przekonacie się, czym jest malowanie światłem. Po dawce praktycznych wskazówek - chwycicie za aparat (telefon), aby samodzielnie sfotografować emocje, zamrozić ruch, a przede wszystkim opowiedzieć o sobie i otaczającym świecie. Poznacie sprzęt studyjny i zasady jego działania. Czekają Was wyjścia w plener i udział w konkursach fotograficznych. Wspólnie stworzymy galerię zdjęć podsumowującą działalność kółka, którą pochwalimy się na koniec roku szkolnego. Znajdzie się również czas na realizowanie Waszych własnych pomysłów.

Termin środy o 16.00, opłata 8zł za zajęcia, zapisy pod adresem email: sp33szkolaotwarta@gmail.com, w zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko dziecka klasę oraz nazwę zajęć.