21 grudnia 2018 12:05 | Aktualności

Świąteczne życzenia od naszych europejskich kolegów!

Dużo radości i uśmiechu pojawiło się ostatnio na twarzach naszych dzieci – uczniów koła języka angielskiego. Realizując świąteczny projekt eTwinning pt. „Christmascards exchange” otrzymali kartki z życzeniami bożonarodzeniowymi, własnoręcznie przygotowane przez kolegów i koleżanki ze szkół europejskich. Były to kartki od uczniów w różnym wieku m. in. z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Serbii, Włoch, Cypru, Finlandii, Rumunii, Francji i Niemiec. Jednocześnie z dużym entuzjazmem sami przygotowali i wysłali kartki do ponad 40 szkół europejskich. Stworzyli również książkę na temat Świąt Bożego Narodzenia w Polsce, aby pokazać rówieśnikom polskie zwyczaje bożonarodzeniowe. Realizacja projektu przyniosła uczniom wiele satysfakcji i radości w przedświątecznej atmosferze.