Szkoła Podstawowa nr 33 im.Obrońców Kępy Oksywskiej w Gdyni

Grono pedagogiczne

  mgr Archacki Mateusz

język polski

  mgr Baczyńska Beata

język polski

  mgr Bortkun Aleksandra

bibliotekarz

  mgr Bożek Marcin

muzyka

  mgr Czaplejewicz Wioletta

edukacja wczesnoszkolna

  mgr Dąbrowska Joanna

historia

  mgr Dobosz Karolina

doradztwo zawodowe, nauczyciel wspomagający

  mgr Drzysga Jolanta

język angielski

  mgr Dżus Joanna

edukacja wczesnoszkolna

  mgr Fiksa-Chomczyk Sylwia

język angielski

  mgr Grzybowski Jarosław

pedagog

  mgr Hajdel Teresa

wychowanie fizyczne

  mgr Jabłońska Magdalena

język polski

  mgr Jankowiak Ryszarda

edukacja wczesnoszkolna

  mgr Kaczmarek Monika

historia

  mgr Kaźmierczyk Anna

matematyka

  mgr Knapińska Justyna

wychowanie przedszkolne

  mgr Kolan-Orzeszek Beata

edukacja wczesnoszkolna

  mgr Kontna Alicja

religia

  mgr Kramarz Anna

informatyka

  mgr Kreft Beata

język angielski

  mgr Krupa Jadwiga

edukacja wczesnoszkolna

  mgr Książek Zofia

wychowawca świetlicy

  mgr Kurowska Krystyna

język polski

  mgr Kustosik Bożena

wychowawca świetlicy

  mgr Kwiatkowska Anna

język angielski, nauczyciel wspomagający

  mgr Lewandowski Dawid

matematyka, chemia

  mgr Lidzbarska Irena

religia

  mgr Malec Katarzyna

edukacja dla bezpieczeństwa

  mgr Małkiewicz Iwona

pedagog

  mgr Masłowska Halina

technika, informatyka

  mgr Mateja Małgorzata

bibliotekarz

  mgr Moszczyński Bogusław

dyrektor, informatyka

  mgr Mówińska Dorota

wychowawca świetlicy

  mgr Napolski Wojciech

fizyka

  mgr Nasiadka Barbara

edukacja wczesnoszkolna

  mgr Nowakowska Justyna

nauczyciel wspomagający

  mgr Olesiejuk Urszula

plastyka

  mgr Paliszewska Iwona

       geografia, wdż

  mgr Pardej Aneta

język angielski

  mgr Paterska Iwona

wicedyrektor, biologia

  mgr Plechta Krystyna

matematyka

  mgr Prokop Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

  mgr Prostak Agata

wychowawca świetlicy

  mgr Pszczółkowska Jolanta

religia

  mgr Reglińska Anna

nauczyciel wspomagający

  mgr Rudak Natalia

wychowanie fizyczne, wdż

  mgr Ruszkowska Agnieszka

język niemiecki

  mgr Samulska Marzena

kierownik świetlicy

  mgr Siewert Ewa

matematyka

  mgr Słowik Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

  mgr Słowikowska Beata

wychowanie fizyczne

  mgr Słowikowski Jerzy

wychowanie fizyczne

  mgr Stec Marzena

wicedyrektor, matematyka

  mgr Stępień Anna

język polski

  mgr Tuturusz Iwona

edukacja wczesnoszkolna

  mgr Werno Sławomira

wychowawca świetlicy

  mgr Wróbel Beata

informatyka