NAJBLIŻSZE SPOTKANIE RADY RODZICÓW

Rada Rodziców zaprasza Trójki Klasowe oraz chętnych rodziców na zebranie, które odbędzie się w dniu 19.11.2019 r. o godzinie 18.00 w naszej Szkole.

UWAGA - Będziemy rozmawiać m.in. o organizacji Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się 14 grudnia 2019 r. od godziny 10.00.

Rada Rodziców SP nr 33

Drodzy Rodzice,

Składka na Radę Rodziców za 1 ucznia za cały rok szkolny wynosi min. 50 zł. W przypadku rodzeństwa jest to min. 25 zł za osobę. W roku 2018/2019 wpłaty wyniosły 8310 zł. Uprzejmie prosimy o wpłaty na Radę Rodziców, pozwoli nam to zrealizować tegoroczne cele.

Cele 2019/2020:

● Bieżące wsparcie szkoły - z przeznaczeniem na elementy eksploatacyjne wg zapotrzebowania szkoły.

● Zakup sceny oraz uzupełnienie nagłośnienia – Jako Rada Rodziców wystąpiliśmy z wnioskiem o zakup sceny ze środków Rady Dzielnicy Oksywie. Rada Dzielnicy Oksywie przyznała nam na zakup sceny 10000 zł, za co bardzo serdecznie dziękujemy!!!

● Zakup naklejek na schody z tabliczką mnożenia, z datami, pierwszą pomocą.

● Zakup ostatnich szafek dla 4 klas 5a, 6e, 7b oraz 8b (szafki będą przyznawane dla klas według najwyższej wpłaty). Zakup szafek dla jednej klasy wynosi  1938,48 zł.

● Zakup kolejnych ławeczek do szatni.

Prosimy o Państwa wsparcie i zapłacenie składki na Radę Rodziców, to niewielka kwota w skali roku, która może zmienić naprawdę wiele.

Wspólnie z gronem pedagogicznym i uczniami realizujemy wydarzenia, podczas których zbieramy środki, które następnie przeznaczamy na szkołę.

Kalendarium wydarzeń w roku szkolnym 2019/2020:

1) 11 listopada 2019 - wspólny udział w Gdyńskim Marszu Niepodległości zainicjowanym przez Radę Rodziców. Zbiórka o godzinie 11:30 przy Pomniku Wysiedlonych, ul. Starowiejska.

2) Jarmark Świąteczny, który odbędzie się 14 grudnia 2019 od godziny 10. Prosimy o zgłoszenia klas, które będą organizowały swoje stoisko. Przypominam, iż połowa zebranej kwoty wraca do klasy. Uczniowie będą mogli wykorzystać na własne cele,  np. wyjście do kina, kręgielni. Nowością będzie Aukcja prac uczniów klas I- III oraz Aukcja rękodzieł (przygotowywana przez rodziców).

4) Prezentacja Jasełek połączona ze sprzedażą pierników - styczeń 2020.

5) Festyn szkolny, który odbędzie się maj/czerwiec 2020.

Informujemy, że podpisaliśmy porozumienie na akcję 1% podatku.

Zapraszamy do aktywnej dyskusji na naszej grupie na portalu Facebook:

“rada rodziców sp 33 w Gdyni”, gdzie prezentujemy aktualności dot. działalności.

Przewodnicząca

Wiktoria Janas

e-mail: radarodzicow33@wp.pl

Zastępca Przewodniczącej

Kinga Czarnecka

Skarbnik

Joanna Majdzińska

Sekretarz

Anetta Czoska

Sabina Urban-Brzuchalska

Monika Gołdyn-Zająkała

Barbara Witkiewicz

Marlena Barańska

Anna Szymańska

Małgorzata Krzemińska

Ewelina Razowska

Konto Rady Rodziców:

Bank PKO BP 62 1440 1026 0000 0000 0901 2923

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 33

ul. Godebskiego 8, 81-134 Gdynia

tytuł wpłaty: proszę wpisać klasę, imię i nazwisko dziecka (dla wpłat indywidualnych).