Szkoła Podstawowa nr 33 im.Obrońców Kępy Oksywskiej w Gdyni

w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Państwo prosimy o przestrzeganie następujących zasad:

• Osoby, które mają objawy chorobowe lub mają kontakt z osobami zakażonymi lub objętymi kwarantanną, nie przychodzą na spotkanie.
  • Sytuacje, o których mowa w pkt 1 lub inne, które uniemożliwiają udział w zebraniu, należy mailowo zgłosić wychowawcy klasy. Adresy mailowe wychowawców klas są dostępne na stronie internetowej szkoły (zakładka: Służbowe adresy e-mail nauczycieli).
  • Na zebrania Rodzice/Opiekunowie wchodzą wyznaczonymi wejściami (tabele poniżej) i dezynfekują ręce.
  • Rodzice/Opiekunowie na terenie szkoły są zobowiązani nosić maseczki zakrywające usta i nos.
  • Na spotkanie z wychowawcą zapraszamy tylko jednego Rodzica lub Opiekuna danego dziecka.
  • Należy stosować się do poleceń pracowników szkoły.
  • Prosimy na bieżąco śledzić informacje zamieszczane na stronie internetowej szkoły.

Zebrania - IX 2020 r.:

Klasy I-III i oddział przedszkolny