10.02.2017 r. Rejonowe Mistrzostwa Gdyni Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt 4 – ki

Reprezentacja naszej Szkoły oparta na uczennicach klas VI b i d: Aleksandra Woźniak, Maja Gorczyńska, Natalia Błaszak, Simona Łuczak, Milena Franiak, Emila Szramka, Aleksandra Duszak, Nikola Janaszkiewicz, Paula Strzałka i Emila Szramka wygrały Turniej Rejonowy Mistrzostw Gdyni Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. Nasze uczennice wygrały wszystkie trzy mecze pokonując kolejno: SP 39, SP 6 i SP 28 i awansowały do finału Miejskiego.

Wyniki turnieju:

• I miejsce SP 33
  • II miejsce SP 6
  • III miejsce SP 39
  • IV miejsce SP 28

Gratulujemy !!!

20.02.2017 r. Mistrzostwa Gdyni Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt 4 – ki.
Uczestnicząca w Turnieju Finałowym Mistrzostw Gdyni Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Aleksandra Woźniak, Maja Gorczyńska, Natalia Błaszak, Simona Łuczak, Milena Franiak, Emila Szramka, Aleksandra Duszak, Paula Strzałka i Emila Szramka wywalczyła II miejsce premiowane udziałem w półfinale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. Nasz zespół wygrał kolejno 3 mecze z : SP 46, SP 18, SP 29, a w ostatnim meczu uległ zwyciężczyniom turnieju dziewczętom z SP 48.

Wyniki turnieju:

• I miejsce SP 48
  • II miejsce SP 33
  • III miejsce SP 29
  • IV miejsce SP 18
  • V miejsce SP 46

Gratulujemy sukcesu i życzymy udanego startu w półfinale wojewódzkim!!!