II Rzut Halowej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych

8 marca na hali lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu odbyły się zawody II Rzutu Halowej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych. Nasi uczniowie startujący w biegach na 50 metrów i skoku w dal zaprezentowali się z jak najlepszej strony zdobywając 3 medale: 1 złoty i 2 srebrne oraz zajmowali 4 razy miejsca w ścisłych finałach. Osiągnięcia naszych uczniów: I miejsce Jakub Łukowicz w skoku w dal – 452 cm, II miejsce Natalia Ćwikła  w skoku w dal – 409 cm oraz Jkub Bojke w biegu na 50 metrów – 7,21 s. Ponadto: V miejsca Mileny Franiak ( 391 cm) i Rafała Peplińskiego ( 416 cm )w skoku w dal i VI miejsce Krzysztofa Konstańskiego ( 408 cm ). Startująca w eliminacjach biegu na 50 metrów Paula Strzałka zajęła II miejsce w serii eliminacyjnej ale nie awansowała do biegów finałowych. W klasyfikacji szkół zajęliśmy V miejsce awansując z VI po pierwszym Rzucie. W rywalizacji uczestniczyły 22 gdyńskie szkoły.

Gratulacje dla uczniów !!!