W poniedziałek 14 października obiady będą wydawane w godz. 11.00 - 13.00

Kadra

Mateusz Archacki

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

mgr Beata Baczyńska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Aleksandra Bortkun

Funkcja: Bibliotekarz

mgr Wioletta Czaplejewicz

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Joanna Dąbrowska

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Beata Długosz

Funkcja: Nauczyciel

mgr Karolina Dobosz

Funkcja: Nauczyciel

Nauczyciel wspomagający

mgr Jolanta Drzysga

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

mgr Joanna Dżus

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Sylwia Fiksa - Chomczyk

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

mgr Halina Grzegorczyk

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Jarosław Grzybowski

Funkcja: Nauczyciel

Nauczyciel wspomagający

mgr Teresa Hajdel

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

Magdalena Jabłońska

Funkcja: Nauczyciel

mgr Ryszarda Jankowiak

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

mgr Monika Kaczmarek

Funkcja: Nauczyciel

mgr Anna Kaźmierczyk

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

mgr Aleksandra Kierejsza

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Beata Kolan - Orzeszek

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Alicja Kontna

Funkcja: Nauczyciel

mgr Anna Kramarz

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Beata Kreft

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Jadwiga Krupa

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Zofia Książek

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Bożena Kustosik

Funkcja: Wychowawca

wychowawca świetlicy

mgr Anna Kwiatkowska

Funkcja: Nauczyciel

mgr Dawid Lewandowski

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

mgr Irena Lidzbarska

Funkcja: Nauczyciel

mgr Katarzyna Malec

Funkcja: Nauczyciel

mgr Marta Malewicz

Funkcja: Psycholog

Nauczyciel wspomagający

mgr Iwona Małkiewicz

Funkcja: Pedagog

mgr Halina Masłowska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

mgr Małgorzata Mateja

Funkcja: Bibliotekarz

mgr Bogusław Moszczyński

Funkcja: Dyrekcja, Nauczyciel

mgr Dorota Mówińska

Funkcja: Wychowawca

Wychowawca świetlicy

mgr Agata Myczkowska

Funkcja: Nauczyciel

Nauczyciel wspomagający

mgr Wojciech Napolski

Funkcja: Nauczyciel

mgr Barbara Nasiadka

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Urszula Olesiejuk

Funkcja: Nauczyciel

mgr Iwona Paliszewska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

mgr Aneta Pardej

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

mgr Iwona Paterska

Funkcja: Nauczyciel, Dyrekcja

mgr Krystyna Plechta

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Elżbieta Prokop

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Agata Prostak

Funkcja: Wychowawca

wychowawca świetlicy

mgr Jolanta Pszczółkowska

Funkcja: Nauczyciel

mgr Anna Reglińska

Funkcja: Nauczyciel

Nauczyciel wspomagający

mgr Natalia Rudak

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Agnieszka Ruszkowska

Funkcja: Nauczyciel

mgr Marzena Samulska

Funkcja: Wychowawca

Kierownik świetlicy

mgr Ewa Siewert

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Katarzyna Słowik

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

mgr Beata Słowikowska

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca

mgr Jerzy Słowikowski

Funkcja: Nauczyciel

mgr Marzena Stec

Funkcja: Nauczyciel, Dyrekcja

mgr Anna Stępień

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel

mgr Iwona Tuturusz

Funkcja: Nauczyciel, Wychowawca, Logopeda

mgr Justyna Walicka

Funkcja: Nauczyciel

mgr Sławomira Werno

Funkcja: Wychowawca

wychowawca świetlicy

mgr Beata Wróbel

Funkcja: Nauczyciel

mgr Agnieszka Zębala

Funkcja: Nauczyciel

mgr Marta Żywicka

Funkcja: Wychowawca, Nauczyciel