11 marca 2019 09:33 | Aktualności

Wielki powrót Edwarda Gdynianka z podróży po Europie

Edward Gdynianek, krótko przypominając, to mała rybka wysłana w ubiegłym roku szkolnym przez uczniów koła języka angielskiego w podróż do szkół europejskich w ramach projektu eTwinning pt. „From sea to sea” (Od morza do morza). Podczas ponad rocznej podróży Edwarda gościli uczniowie ze szkół w Słowenii, Hiszpanii, Włoszech i Turcji. Każda szkoła uzupełniła „książkę podróży” informacjami na temat własnego kraju. W wyniku europejskiej współpracy powstał interesujący i barwny album na temat pięciu krajów. Cały projekt spotkał się z ogromnym entuzjazmem wszystkich uczniów i nauczycieli. Mimo różnic i dzielących nas odległości stworzyliśmy wspólną, ciekawą pracę, dostępną dla wszystkich uczniów projektu w formie filmu do obejrzenia na platformie TwinSpace. Film kończy projekt, a my dziękujemy wszystkim europejskim kolegom za współpracę i pozostajemy z poczuciem satysfakcji i radosnymi wspomnieniami.