30 stycznia 2020 10:43 | Aktualności

Zaproszenie do udziału w konkursie "Legendy Gdyńskie"

Zapraszamy do wzięcia u działu w konkursie "Legendy Gdyńskie" organizowanym przez bibliotekę i świetlicę szkolną SP33.

Konkurs dedykowany dzieciom klas 0 i III uczęszczającym do świetlicy szkolnej

Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności plastycznych dzieci – uczniów, budowanie więzi emocjonalnych z Gdynią., wdrażanie dzieci do „zdrowej” rywalizacji oraz zachęcenie uczestników do aktywności artystycznej.

Warunki uczestnictwa

Uczestnik konkursu ma za zadanie samodzielne wykonanie jednej pracy plastycznej na temat "Legendy Gdyńskie" według określonych poniżej kryteriów.

Format pracy plastycznej – A4 blok techniczny, rysunkowy.

Technika wykonania pracy jest dowolna.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

Jury będzie oceniać prace wyłącznie wykonane samodzielnie przez dziecko .

Nagrody będą przyznawane indywidualnie.

Podpisane prace należy składać w świetlicy szkolnej do 11 lutego 2020r. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 lutego na stronie internetowej szkoły oraz fan page szkoły na facebooku oraz zostaną wywieszone na drzwiach świetlicy. Po nagrody prosimy zgłaszać się do świetlicy od 17 lutego.