Aktualności

24 marca 2020 17:23 | Aktualności

Zdalne nauczanie

 

SZANOWNI RODZICE i  DRODZY UCZNIOWIE,


zgodnie z Rozporządzeniem MEN od 25.03.2020 r. do 10.04.2020 r. szkoła rozpoczyna obowiązkowe zdalne nauczanie. Materiały edukacyjne i scenariusze lekcji dla uczniów będą publikowane tylko na stronie internetowej naszej szkoły, gdzie uruchomiliśmy zakładkę „Zdalne lekcje”. Pomoże ona w sprawniejszej i efektywniejszej komunikacji. Prosimy o dopilnowanie, żeby uczniowie w miarę możliwości systematycznie przystępowali do lekcji z poszczególnych przedmiotów.

Zadania wskazane przez nauczycieli, będą oceniane zgodnie z WZO wynikającym ze Statutu Szkoły. Nauczyciele będą wstawiali oceny do e-dziennika i poinformują uczniów, w jaki sposób należy przesłać pracę do oceny.

Przypominamy również o pakiecie materiałów dla uczniów klas 8, które przygotowała Centralna Komisja Egzaminacyjna. Codziennie o 9:00 nowe zadania z polskiego, matematyki i angielskiego, o 15:00 – rozwiązania!

Konsultacje z rodzicami i uczniami odbywać się będą za pomocą służbowych maili nauczycieli, które znajdują się  w zakładce: „Służbowe adresy e-mail nauczycieli”. Nauczyciele będą odpowiadać na maile w swoich godzinach pracy.

Przeczytano: 896 razy. Wydrukuj|Do góry