Szkoła Podstawowa nr 33 im.Obrońców Kępy Oksywskiej w Gdyni

20 kwietnia 2020 16:39 | Aktualności

Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu. Warsztaty on- line

Serdecznie zapraszamy nauczycieli oraz uczniów klas 7-8 do udziału w warsztatach on-line „Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu”, które odbędą się 22 kwietnia w godzinach 11:40-13:45. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent RP Pan Andrzej Duda.

Jak wziąć udział w warsztatach? To niezwykle proste.  Wystarczy z domowego komputera wejść 22 kwietnia o godz. 11:40 na stronę https://www.gov.pl/web/klimat/dzien-ziemi-w-ministerstwie-klimatu i postępować zgodnie z instrukcjami na stronie. Interaktywny formularz poprosi Państwa o podstawowe informacje: imię, numer i nazwę szkoły, miejscowość i czy jesteście Państwo nauczycielem czy uczniem. Po zarejestrowaniu staniecie się Państwo pełnoprawnymi uczestnikami warsztatów, będziecie mogli obejrzeć wykłady i wziąć udział w czacie, za pośrednictwem którego możecie także zadać pytania ministrowi klimatu i ekspertom.

Więcej informacji znajdą Państwo w załączniku.