Szkoła Podstawowa nr 33 im.Obrońców Kępy Oksywskiej w Gdyni

26 kwietnia 2020 19:00 | Aktualności

Pierwsza odsłona konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii"

Szanowni Państwo,

Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl pragnie zaprosić na pierwszą odsłonę konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii". Jest on skierowany zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs startuje już 24 kwietnia, będzi trwał do 24 maja.   Oprócz mistrzowskich tytułów na laureatów czekają liczne cenne nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 130 atrakcyjnych zestawów nagród. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Dołącz do konkursu i naucz się ortografii z przyjemnością!

Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii. W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Natomiast w drugiej, uczestnicy zawalczą w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia. Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub rozwiąże poprawnie, tym więcej punktów zdobędzie, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Każdego dnia począwszy od 25 kwietnia do wygrania będą na facebook.com/dyktandapl/ dodatkowe nagrody.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: dyktanda.pl. Nagrodzonych zostanie łącznie piętnastu Mistrzów Dyktand – oznacza to nagrody za 1, 2 i 3 miejsce w każdej kategorii oraz 88 Mistrzów Ortografii – nagrody za 1, 2 i 3 miejsce, a także 19 nagród dodatkowych w czterech kategoriach. Poprzez facebook.com/dyktandapl/ rozdamy dodatkowe 30 nagród.  W paczkach z nagrodami znajdzie się ponad 600 nagród rzeczowych (głównie książkowych) otrzymanych od sponsorów. Nagrody zostaną dopasowane do kategorii wiekowej zwycięzcy.

Prosimy o podzielenie się tą informacją na Państwa:

- stronie internetowej; poprzez dodanie na Waszej stronie internetowej wzmianki o konkursie w formie kilku słów z linkiem (dyktanda.pl) lub baneru z linkiem (kilka różnych formatów można pobrać z naszego dysku google https://drive.google.com/open?id=1cWmBZnmeYWovo9jn7-cW4JMjmCDQWRhd)

- profilu facebook - poprzez udostępnianie naszych postów (facebook.com/dyktandapl/)

Sponsorzy ponad 600 nagród: Helion, Wolters Kulwer, FoxGames, Funiversity, Grupa Wydawnicza Foksal, Instytut Pamięci Narodowej, Krytyka Polityczna, Burda Książki, Świat Zabawek, Wydawnictwo Marpress, MedPharm Polska, Ortograffiti, Państwowy Instytut Wydawniczy, Poradnia K, Wydawnictwo Warstwy, Wydawnictwo Todo La Mancha, Księgarnia Tuliszków, Księgarnia Universitas, Wydawnictwo Edukacyjne, Wydawnictwo KUL, Wydawnictwo Lemoniada, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego, Wydawnictwo Wolno, Wydawnictwo Zysk i S-ka, Wydawnictwo Dreams, Retrocegla.pl , Wydawnictwo Promyczek

Sponsor logistyczny: RUCH S.A., Paczka w RUCHu

W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt.

Do zobaczenia na Dyktanda.pl

Grzegorz Wach & Sebastian Pawełczyk