Szkoła Podstawowa nr 33 im.Obrońców Kępy Oksywskiej w Gdyni

20 października 2020 11:14 | Aktualności

Badanie ankietowe UNICEF

W imieniu UNICEF Polska przesyłamy do Państwa ogromną prośbę o pomoc w upowszechnieniu badania ankietowego kierowanego do młodzieży, w wieku od 11. do 17. roku życia.

Bezpośredni link do badania: http://bit.ly/EU-prawadziecka

Unia Europejska pracuje nad dwoma ważnymi dokumentami dotyczącymi dzieci i młodzieży: Strategią na rzecz praw dziecka i Gwarancją dla dzieci. UNICEF wraz z innymi organizacjami, uczestniczy w tym procesie. Zależy nam, aby we wszystkich działaniach podejmowanych na rzecz młodych osób, głos samych zainteresowanych był brany pod uwagę.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpowszechnienie badania ankietowego, będącego częścią międzynarodowych konsultacji z dziećmi i młodzieżą.

Celem badania jest zebranie opinii młodych ludzi i ich doświadczeń dotyczących różnych sfer życia. Wyniki tego badania zostaną wykorzystane przez Komisję Europejską przy opracowywani Strategii na rzecz praw dziecka, która powstanie na początku 2021 roku.