| | | AAA
Szkoła Podstawowa nr 33 im.Obrońców Kępy Oksywskiej
w Gdyni

13 stycznia 2021 21:20 | Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu pt.: „Moja choinka”

Dnia 10 stycznia 2021 r. został rozstrzygnięty konkurs pt.: „Moja choinka”, zorganizowany przez Katarzynę Słowik. Konkurs został ogłoszony na bajecznie prostych zasadach: trzeba było wykonać dowolną techniką przestrzenną lub płaską pracę plastyczną obrazującą choinkę z dowolnie wybranych materiałów.
Konkurs adresowany był do  uczniów klas I i II naszej szkoły SP 33 co miało rozbudzić w dzieciach pasje twórcze, pobudzanie i rozwijanie wyobraźni plastycznej uczniów; rozwijanie kreatywności i wyobraźni; odkrywanie drzemiących w dzieciach talentów; wzmacniając w ten sposób proces wychowania i kształcenia, wpłynęło łącznie 14 prac.
 Zwycięzców wyłoniło jury konkursowe, nagrodzone zostało 6 projektów:
- Gabriel Pawlik klasa I a
- Dagmara Nowakowska klasa II a
- Małgorzata Molenda klasa I a
- Jakub Maruszewski klasa I c
- Julia Bąk klasa II c
- Lidia Czajka klasa I a
Pozostali uczestnicy konkursu: Natalia Wnuk (kl.Ia), Dorota Derfert (kl.I c), Iga Welz (kl.II a), Jakub Klinkosz (kl.II b), Maksymilian Słowiński (kl. II c), Matylda Łukomska (kl. II b),  Natalia Peć (kl.II a), Julia Langowska (kl. II c).
Wszyscy zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody.
GRATULACJE