| | | AAA
Szkoła Podstawowa nr 33 im.Obrońców Kępy Oksywskiej
w Gdyni

14 stycznia 2021 23:53 | Aktualności

Ferie powoli dobiegają końca. Powrót uczniów klas I-III do szkoły.

Zgodnie z decyzją rządu uczniowie klas I-III wracają do szkoły.

• Od 18 stycznia 2021 r. uczniowie i nauczyciele klas I – III i oddziału przedszkolnego będą pracować w trybie stacjonarnym w reżimie sanitarnym. Lekcje odbywać się będą według planu, który obowiązywał podczas zajęć stacjonarnych we wrześniu i październiku. Niektóre klasy mają zmienione  godziny rozpoczęcia i zakończenia zajęć (5-10 minutowe przesunięcia). Informacje o tych zmianach przekażą wychowawcy klas.
  • Uczniowie klas IV – VIII kontynuują nauczanie zdalne. Obowiązuje dotychczasowy plan lekcji.
  • Świetlica szkolna będzie otwarta dla dzieci oddziału przedszkolnego i uczniów klas I –III.
  • Obiady będą wydawane dla dzieci oddziału przedszkolnego i uczniów klas I – III od poniedziałku 18 stycznia 2021 r.
  • Wszystkich uczniów, rodziców, opiekunów prosimy o przypomnienie zasad funkcjonowania szkoły w czasie pandemii. Poniżej zamieszczamy zaktualizowany Regulamin funkcjonowania szkoły.