Oferta

 

 

 

"Szkoła Otwarta"

program finansowany

z budżetu Gminy Miasta Gdyni


 Oferta zajęć

rok szkolny 2019/2020

 

 


 

 

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY


PONIEDZIAŁEK

 

Gry i zabawy językowe w j. angielskim dla klas III A, D

Prowadzący

  mgr Agnieszka Cieślarczyk

Miejsce

  sala nr 19

Termin zajęć

  poniedziałek, godz. 15.40-16.25

Odpłatność

  zajęcia płatne 

 

 

Zabawy i ćwiczenia kształtujące mowę dla klas 0 - IV

Prowadzący

  mgr Iwona Tuturusz

Miejsce

  sala terapii logopedycznej

Termin zajęć

  poniedziałek (terminy ustalane indywidualnie)

Odpłatność

  zajęcia płatne 

 

 



WTOREK

 

Zajęcia na basenie sportowym dla klas II - VIII (basen "duży" - grupy zaawansowane)

Prowadzący

  mgr Natalia Rudak i mgr Anna Stępnik-Niemczyk 

Miejsce

  kryta pływalnia w Akademickim Centrum Sportowym MW (Oksywie) 

Termin zajęć

  wtorek, godz. 18.00 i 19.00

Odpłatność

  zajęcia płatne

 

Zajęcia na basenie będą odbywać się od 1 X 2019 r. do 26 V 2020 r.

według harmonogramu:

X 2019 r. -  1, 8, 15, 22, 29

XI 2019 r.  - 5, 12, 19, 26

XII 2019 r.  - 3, 10, 17

I 2020 r. - 28

II 2020 r. - 4, 11, 18, 25

III 2020 r. - 3, 10, 17, 24, 31

IV 2020 r. - 7, 21, 28

V 2020 r.  - 5, 12, 19, 26

 

Zajęcia na basenie szkoleniowym dla klas I - VIII (basen "mały")

Prowadzący

  mgr Natalia Rudak i mgr Anna Stępnik-Niemczyk 

Miejsce

  kryta pływalnia w Akademickim Centrum Sportowym MW (Oksywie)

Termin zajęć

  wtorek, godz. 17.00

Odpłatność

  zajęcia płatne

 

Zajęcia na basenie będą odbywać się od 1 X 2019 r. do 26 V 2020 r.

według harmonogramu:

X 2019 r. -  1, 8, 15, 22, 29

XI 2019 r.  - 5, 12, 19, 26

XII 2019 r.  - 3, 10, 17

I 2020 r. - 28

II 2020 r. - 4, 11, 18, 25

III 2020 r. - 3, 10, 17, 24, 31

IV 2020 r. - 7, 21, 28

V 2020 r.  - 5, 12, 19, 26

 

 

Kodowanie dla najmłodszych - kl. II-III

Prowadzący

  mgr 

Miejsce

  sala nr 19

Termin zajęć

  poniedziałek i wtorek, godz. 14.50 

Odpłatność

  

 

 


 

ŚRODA

 

Akademia Malucha - zajęcia adaptacyjne dla przedszkolaków

(5, 6, 7-latki)

Prowadzący

  mgr Karolina Dobosz

Miejsce

  sala nr 19

Termin zajęć

  środa, godz. 16.00-16.45

Odpłatność

  zajęcia nieodpłatne 

 

 

Gry i zabawy językowe w j. angielskim dla klas I A, B, C

Prowadzący

  mgr Agnieszka Cieślarczyk

Miejsce

  sala nr 17

Termin zajęć

  środa, godz. 13.55-14.40

Odpłatność

  zajęcia płatne 


 

Gry i zabawy językowe w j. angielskim dla klas II B, C

Prowadzący

  mgr Agnieszka Cieślarczyk

Miejsce

  sala nr 17

Termin zajęć

  środa, godz. 14.50-15.35

Odpłatność

  zajęcia płatne 


 

Gry i zabawy językowe w j. angielskim dla klas III B, C

Prowadzący

  mgr Agnieszka Cieślarczyk

Miejsce

  sala nr 17

Termin zajęć

  środa, godz. 15.40-16.25

Odpłatność

  zajęcia płatne 



Gry i zabawy ruchowe dla klas I - III

Prowadzący

  mgr Natalia Rudak

Miejsce

  mała sala gimnastyczna do gimn. korekcyjnej

Termin zajęć

  środa, godz. 15.40-16.25

Odpłatność

  zajęcia płatne

 

 

Tenis ziemny dla klas IV - VIII

Prowadzący

  mgr Natalia Rudak

Miejsce

  sala gimnastyczna

Termin zajęć

  środa, godz. 16.30-17.15

Odpłatność

  zajęcia płatne

 

  

Zabawy i ćwiczenia kształtujące mowę dla klas 0 - IV

Prowadzący

  mgr Iwona Tuturusz

Miejsce

  sala terapii logopedycznej

Termin zajęć

  środa (terminy ustalane indywidualnie)

Odpłatność

  zajęcia płatne 

 

 


 

CZWARTEK 

 

Warsztaty fotograficzne dla klas II - VIII

Prowadzący

  mgr Dorota Mówińska

Miejsce

  sala nr 7

Termin zajęć

  czwartek, godz. 13.40-14.25 (od 5.03.2020 r.)

Odpłatność

  zajęcia płatne

 

 

Ćwiczenia usprawniające dla młodszych dzieci

Prowadzący

  mgr Natalia Rudak

Miejsce

  mała sala gimnastyczna do gimn. korekcyjnej

Termin zajęć

  czwartek, godz. 13.45-14.30 i 14.45-15.30

Odpłatność

  zajęcia płatne 

 

 

"Coś z niczego" -  zajęcia plastyczno - techniczne dla klas I - III

Prowadzący

  mgr Katarzyna Słowik

Miejsce

  sala nr 13

Termin zajęć

  czwartek, godz. 15.30-16.15

Odpłatność

  zajęcia płatne

 

 

Zajęcia na basenie sportowym dla klas II - VIII (basen duży - grupa zaawansowana)

Prowadzący

  mgr Natalia Rudak i mgr Anna Stępnik-Niemczyk

Miejsce

  kryta pływalnia w Akademickim Centrum Sportowym MW (Oksywie) 

Termin zajęć

  czwartek, godz. 18.00

Odpłatność

  zajęcia płatne


Zajęcia na basenie będą odbywać się od 10 X 2019 r. do 28 V 2020 r.

według harmonogramu:

X 2019 r. -  10, 17, 24

XI 2019 r.  - 7, 14, 21, 28

XII 2019 r.  - 5, 12, 19

I 2020 r. - 30

II 2020 r. - 6, 13, 20, 27

III 2020 r. - 5, 12, 19, 26

IV 2020 r. - 2, 16, 23

V 2020 r.  - 7, 14, 21, 28

  


 

    PIĄTEK

 

Zajęcia na basenie dla klas I - VII

Prowadzący

  mgr Natalia Rudak

Miejsce

  kryta pływalnia przy SP nr 39 

Termin zajęć

  piątek, godz. 17.00

Odpłatność

  zajęcia płatne

 

Zajęcia na basenie będą odbywać się od 4 X 2019 r. do 28 V 2020 r.

według harmonogramu:

X 2019 r. -  4, 11, 18, 25

XI 2019 r.  - 8, 15, 22, 29

XII 2019 r.  - 6, 13, 20

I 2020 r. - 31

II 2020 r. - 7, 14, 21, 28

III 2020 r. - 6, 13, 20, 27

IV 2020 r. - 3, 17, 24

V 2020 r.  - 8, 15, 22, 29


 

Zajęcia na basenie dla klas I - VII

Prowadzący

  mgr Anna Stępnik-Niemczyk

Miejsce

  kryta pływalnia przy SP nr 39

Termin zajęć

  piątek, godz. 17.00

Odpłatność

  zajęcia płatne

 

Zajęcia na basenie będą odbywać się od 4 X 2019 r. do 28 V 2020 r.

według harmonogramu:

X 2019 r. -  4, 11, 18, 25

XI 2019 r.  - 8, 15, 22, 29

XII 2019 r.  - 6, 13, 20

I 2020 r. - 31

II 2020 r. - 7, 14, 21, 28

III 2020 r. - 6, 13, 20, 27

IV 2020 r. - 3, 17, 24

V 2020 r.  - 8, 15, 22, 29


  



SOBOTA

 

Zajęcia rowerowe

Prowadzący

  mgr Natalia Rudak

Miejsce

  w terenie

Termin zajęć

  II semestrsobota, godz. 

Odpłatność

  zajęcia płatne

 

 


 

 

DLA DOROSŁYCH

 

Aerobik

Prowadzący

  mgr Anna Stępnik-Niemczyk

Miejsce

  sala gimnastyczna

Termin zajęć

  poniedziałek, godz. 19.00-20.00    

  czwartek, godz. 19.10-20.10

Odpłatność

  40,zł za 5 godz. (płatne z góry-szczegóły w zakładce "Opłaty")

 

 

Warsztaty filcowania

Prowadzący

  mgr Katarzyna Słowik

Miejsce

  sala nr

Termin zajęć

  

Odpłatność

  

 

 


 

  

Zajęcia sportowe z elementami udzielania pierwszej pomocy

dla klas IV-VIII

Prowadzący

  mgr Teresa Hajdel

Miejsce

  sala gimnastyczna lub boisko szkolne

Termin zajęć

 

Odpłatność

  zajęcia nieodpłatne dla uczniów SP 33

   

 

Gry i zabawy z elementami udzielania pierwszej pomocy

dla klas I-III

Prowadzący

 

Miejsce

 

Termin zajęć

 

Odpłatność

 

   

  

Gry planszowe dla klas 0 - III

Prowadzący

  mgr 

Miejsce

  sala nr 

Termin zajęć 

  

Odpłatność

  zajęcia płatne

 

 

Zajęcia kreatywnego myślenia „W świecie wyobraźni” dla klas I - III

Prowadzący

  mgr

Miejsce

  sala nr 

Termin zajęć 

  

Odpłatność

  zajęcia płatne